Hakkımızda

Firmamız Volvo ve Ford marka araçlarınızın ihtiyacı olan periyodik bakım, mekanik, elektronik bakım onarım, değişim ve tadilat işlemleriyle kaza durumunda meydana gelen hasarları tespit sonrası orjinal parçalar kullanılarak aracınızı faal çalışır hale getirilmesi için gerekli hizmetleri vermektedir. Bunun yanında tarafımızdan gerekli parçaların temini ile diğer marka ve model araçlarınızada aynı hizmetler sağlanabilmektedir.

Standart servis hizmetleri dışında aracını bakıma götürmeye vakit ayıramayan müşterilerimiz için yerinde servis ve aracınızı yerinden alıp bakım ve onarım sonrasında belirteceğiniz adrese teslim edilmek uzere Adresten Araç Alım Hizmeti mevcuttur.

Bu hizmetlerimize ek olarak yolda kalmanız durumunda 7/24 Yol Yardım Hizmeti, arabanın çalıştırılarak bakım onarım servisine getirilemeyeceği durumlar için 7/24 Kurtarıcı Hizmeti. 2.el almak istediğiniz araçlara motor, mekanik, elektronik, kaporta ve boya Ekspertiz Hizmeti. Aracınızda kaza ve doğa olaylarıyla oluşabilecek hasarlarda mini onarım, kaporta ve boya ile ilgili yapılması gereken işlemler için uzman kadromuz her zaman hizmetinizdedir.